Třídní schůzky

Třídní schůzky III. A se konají v úterý 16. dubna 2024 v 16,30 h v naší učebně.

ZA DOBRÉ VYSVĚDČENÍ DO KINA!

Ve čtvrtek 1. února jedeme do kina Lucerna na film Wonka. Do středy žáci přinesou 80 Kč a 2 jízdenky za 16 Kč (na 3 zóny zlevněná).

Příchod do školy standardně, školní pomůcky si neberou, svačinu a pití s sebou. Návrat v čase ukončení vyučování, tzn. 12,25 h.

ŠvP a KR

Připomínám všem rodičům, aby nezapomněli do 29. února 2024 zaplatit:

1 500 Kč jako zálohu na školu v přírodě - č. ú. 195885207/0300 a

600 Kč Klub rodičů - účet je stejný.

Platby je možné sloučit do jedné částky, tzn. 2 100 Kč.

Pokud máte na naší škole více dětí, můžete poslat platbu jednorázově.

VŽDY ale uveďte příjmení + třídu všech dětí, za které částku posíláte!!!

PROCVIČOVÁNÍ ANGLICKÉ SLOVNÍ ZÁSOBY

Milí rodiče,

po domluvě s učitelkami AJ nabízíme Vašim dětem k procvičování konkrétní anglické slovní zásoby z učebnice FUNPARK

(jak písemně, tak zvukově) aplikaci Wocabee. V naší škole je možnost si ji objednat za měsíční poplatek 25 Kč/měsíc,

tj. 125 Kč do konce školního roku. Procvičovat lze na počítači i na mobilu.

Kdo z Vás má o tuto nabídku zájem, napište do 30. ledna t. r. na mail: muzikarova@zslelekovice.cz,

aby Vám již od 1. února mohla aplikace fungovat.

Kdo by si nevěděl rady, paní Mgr. Muzikářová Vám názorně vše ukáže a vysvětlí práci s aplikací.

Kontakt: mail viz výše či tel.: 737 467 174.

125 Kč budu vybírat hotově (s vyznačením potvrzení do ŽK na poslední straně).

Hovorové hodiny III. A se budou konat ve středu 24. ledna 2024 od 15 - 19,30 h dle domluvy.

POSLEDNÍ PLAVÁNÍ

bude tento pátek 26. ledna 2024 ve stejném režimu jako předcházející lekce, tzn. že děti se budou učit první vyučovací hodinu a na začátku druhé vyučovací hodiny budeme odjíždět na bazén do Kuřimi.

Školní výukový program PÁSL OVČÁK OVCE

se uskuteční v úterý 14. listopadu na Jezírku (pracoviště Lipky).

Odchod ze školy v 7,45 h. S sebou: 194 Kč, svačinu, pití, vhodné oblečení (i na ven).

Návrat 12,35 h.

Třídní schůzky

se konají ve čtvrtek 9. listopadu 2023 v 17 h v obecním sále nad Hruškou. Poté se přesuneme do naší kmenové třídy v základní škole.

Vránův mlýn

Ve středu 27. 9. bude výlet do Vránova mlýna. Budeme odcházet v průběhu první vyučovací hodiny a přijdeme do poslední.

Děti si nebudou brát žádné učebnice ani sešity. S sebou: batůžek, svačinu, pití, čip na oběd, vhodné oblečení a obuv.

Je vhodné aplikovat dětem repelent, příp. krém na opalování.